Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» Київ, вул. Литвинського 54/15
Щиро хочемо подякувати Котліку В.В. за нашого чудового сина, якому вже виповнилося 3,5 місяці. Володимир Володимирович — лікар із золотими руками!
Мені 44 роки, тому шанси були не надто великі. Проте віра в лікаря, його професіоналізм, впевненість у результаті та підтримка допомогли досягти такого бажаного й позитивного результату. Щиро вдячні за здійснену мрію!