пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Сьогодні вперше була на прийомі в цій клініці у лікаря Наталі Ярославівни. Дуже сподобалося професійне ставлення до моєї ситуації — все було пояснено простими і зрозумілими словами, без зайвої інформації та “води”. Лікар чітко і спокійно розклала все по поличках, без призначення непотрібних аналізів. Залишилася задоволена прийомом. Окремо приємно вразила ціна — адекватна і навіть приємніша, ніж у багатьох інших приватних клініках. Планую продовжити лікування та візити до лікаря Наталі Ярославівни🙂
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Все чудово, прекрасний медичний центр.
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Чудовий медзаклад
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Мед.центр"Мати і дитина" неперевершений. Приємна атмосфера, чудовий персонал, дівчата на рецепції завжди допоможуть у будь-яких питаннях, всі дуже доброзичливі. Так тримати!!!
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дякую за гарне ставлення, високий сервіс. Лише приємні враження!!!
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Добрый день. Хотим выразить благодарность, благодаря вам мы 19.02.2024 года стали родителями самого прекрасного сыночка 🩵🩵🩵 Огромное спасибо вам.
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дякуємо вам за вашу працю та за можливість для нас стати щасливими батьками))
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Вітаємо вас зі святом, та дякуємо за вашу працю ❤️ Ви неймовірні, ми дуже вдячні ❤️ Ви подарували нам щастя на все життя ❤️
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Доброго вечора) Віталій Анатолійович, знайомтесь , це Уляна - наша донечка , яку ви знаєте з перших клітинок. І саме завдяки Вам і Вашій команді ми можемо насолоджуватись батьківством! Хочемо сказати Вам ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за Вашу працю ! ❤ Щиро бажаємо Всім Вашім пацієнтам , які проходять довгий , і часом не легкий шлях , обіймати свої діток в кінцевому результаті! Всі випробування того варті! Головне -віра в себе, величезне бажання стати батьками та довіра до лікаря! ЩЕ РАЗ ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЄМО ЗА НАШУ ДОНЕЧКУ 😍👼
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205