Хочу висловити величезну вдячність лікарю за проведену операцію по видаленню матки лапароскопічно. На наступний день уже бігала, хоч операція була складною. Прекрасний лікар, окремо дякую асистентці Марії!
Хочу виразити щиру подяку хірургу Андрію Юрійовичу, а також всьому персоналу лікарні "Мати та дитина". Від першої консультації до виписки з лікарні все було на вищому рівні.У Андрія Юрійовича золоті руки та золоте серце! Він блискучий спеціаліст та професіонал. Окремо я дуже вдячна за чуйність та турботу пані Марії, медсестри, яка підтримувала мене на всіх стадіях лікування; дівчата на рецепції також дуже привітні та приємні. Разом з вами всі події минули значно легше. Ви – неймовірні. Велике дякую!
Хочу подякувати колективу МЦ Мати і Дитина за швидке реагування, професіоналізм та швидку організацію оперативного втручання, а особливо медичній сестрі Марії Василівній за піклування та увагу приділену до і після операції, гінекологу Галевич Галині, і хірургу Собку Андрію за проведену операцію на вищому рівні.
Хочу висловити слова вдячності Собку Андрію Юрійовичу за проведення оперативного втручання на найвищому рівні. Було видалено фібромазний вузол на матці великих розмірів, а головне лапароскопічно. І винагорода це доношена вагітність і наш хлопчик. Низький Вам уклін! А ще хочу подякувати медсестрі Марії Василівній за підготовку до операції і супровід після. Міцного Вам здоров’я і вашим сім’ям,нехай Матінка Божа Вас оберігає у такій не простій роботі яку Ви робите. Щиро вдячна!!!
Хочу висловити подяку лікарю Андрію Юрійовичу, репродуктологу Вікторії Віталіївній Гудзяк та їхньому асистенту Суходільський Марії. Пройшла нелегкий шлях до своєї омріяної вагітності. Було проведено гістероскопічне видалення вузла в матці, дякую за важку командну роботу, що не здавалися і подарували мені найдорожче. Ще раз дякую і низький Вам уклін!
Хочу подякувати хірургу Собку Андрію Юрійовичу за проведене оперативне втручання. Було проведено лапароскопічне видалення матки( велика фіброміома матки), хоча інші хірурги хотіли робити лапаротомію. Ще раз дякую лікарю за професіоналізм, за прекрасне відношення, що вникли в мою ситуацію. Ще дякую усьому колективу, Ви професіонали своєї справи, атмосфера у вас неймовірна!!!
Ніколи не писала відгуків, тому не судіть строго!
Скерували мене на гістероскопію до Андрія Собка. Що можу сказати - зустріла мене його асистентка пані Марія, терпіння цієї людини я взахваті, бо доходило до мене як до жирафи( ну це напевне хвилювання перед операцією), роз’яснювала всі моменти до поки я не зрозуміла, завжди можна було подзвонити і перепитати. Їй щире дякую!
І по- друге стосовно лікаря одним словом професіонал своєї справи. Говорить мало, но по суті, доступною мовою для людини не медика( знаю, бо маю з чим порівняти так як це вже третя гістероскопія). Пройшов рік, була на плановому візиті і все прекрасно, жодного поліпа. Так що всім рекомендую цього лікаря!
Хочу висловити величезну вдячність лікарю за проведену операцію по видаленню матки лапароскопічно. На наступний день уже бігала, хоч операція була складною. Прекрасний лікар, окремо дякую асистентці Марії!
25.06.2026
Тетяна
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Чудовий лікар, прекрасна людина, всім рекомендую!!! Таких лікарів в теперішній час мало!!!!
25.06.2026
Тетяна
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Чудовий лікар, прекрасна людина, всім рекомендую!!! Таких лікарів в теперішній час мало!!!!
25.06.2026
Галина
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу виразити щиру подяку хірургу Андрію Юрійовичу, а також всьому персоналу лікарні "Мати та дитина". Від першої консультації до виписки з лікарні все було на вищому рівні.У Андрія Юрійовича золоті руки та золоте серце! Він блискучий спеціаліст та професіонал. Окремо я дуже вдячна за чуйність та турботу пані Марії, медсестри, яка підтримувала мене на всіх стадіях лікування; дівчата на рецепції також дуже привітні та приємні. Разом з вами всі події минули значно легше. Ви – неймовірні. Велике дякую!
25.06.2026
Надія
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу подякувати колективу МЦ Мати і Дитина за швидке реагування, професіоналізм та швидку організацію оперативного втручання, а особливо медичній сестрі Марії Василівній за піклування та увагу приділену до і після операції, гінекологу Галевич Галині, і хірургу Собку Андрію за проведену операцію на вищому рівні.
25.06.2026
Галина
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу висловити слова вдячності Собку Андрію Юрійовичу за проведення оперативного втручання на найвищому рівні. Було видалено фібромазний вузол на матці великих розмірів, а головне лапароскопічно. І винагорода це доношена вагітність і наш хлопчик. Низький Вам уклін! А ще хочу подякувати медсестрі Марії Василівній за підготовку до операції і супровід після. Міцного Вам здоров’я і вашим сім’ям,нехай Матінка Божа Вас оберігає у такій не простій роботі яку Ви робите. Щиро вдячна!!!
25.06.2026
Світлана
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу висловити подяку лікарю Андрію Юрійовичу, репродуктологу Вікторії Віталіївній Гудзяк та їхньому асистенту Суходільський Марії. Пройшла нелегкий шлях до своєї омріяної вагітності. Було проведено гістероскопічне видалення вузла в матці, дякую за важку командну роботу, що не здавалися і подарували мені найдорожче. Ще раз дякую і низький Вам уклін!
25.06.2026
Оксана
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу подякувати хірургу Собку Андрію Юрійовичу за проведене оперативне втручання. Було проведено лапароскопічне видалення матки( велика фіброміома матки), хоча інші хірурги хотіли робити лапаротомію. Ще раз дякую лікарю за професіоналізм, за прекрасне відношення, що вникли в мою ситуацію. Ще дякую усьому колективу, Ви професіонали своєї справи, атмосфера у вас неймовірна!!!
25.06.2026
Марія
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Ніколи не писала відгуків, тому не судіть строго!
Скерували мене на гістероскопію до Андрія Собка. Що можу сказати - зустріла мене його асистентка пані Марія, терпіння цієї людини я взахваті, бо доходило до мене як до жирафи( ну це напевне хвилювання перед операцією), роз’яснювала всі моменти до поки я не зрозуміла, завжди можна було подзвонити і перепитати. Їй щире дякую!
І по- друге стосовно лікаря одним словом професіонал своєї справи. Говорить мало, но по суті, доступною мовою для людини не медика( знаю, бо маю з чим порівняти так як це вже третя гістероскопія). Пройшов рік, була на плановому візиті і все прекрасно, жодного поліпа. Так що всім рекомендую цього лікаря!
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы