пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Лечение бесплодия во Львове
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Дякую, Марті Ігорівні за професійну та віддану роботу, рекомендую усім Вас, як лікаря, завдяки Вам в нашій сім'ї пролунає дитячий сміх ♡
Отзыв про
Медичний центр "Мати та дитина" у Львові я вибрала випадково, - потрібна була консультація ендокринолога. Подивилась на карті де найкраща локація і натрапила на адресу: вулиця Замарстинівська, 85а. Жодного разу не пошкодувала. Спеціалісти хороші!. Сервіс відмінний, комфортна атмосфера, привітний персонал. Ендокринолог Крокос Адріанна Анатоліївна лікар вище всіх похвал: у неї підхід до проблеми комплексний і різносторонній, лікує як безпосередньо захворювання, так і наслідки, викликані ним. Медичний центр я порадила своїм родичам і друзям, так як вважаю хорошою альтернативою іншим медичним закладам, але зручнішим з приємними цінами.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Щиро дякую Наталі Ярославівній! Завдяки їй я почую слово МАМА! Всім рекомендую цього лікаря!
Отзыв про
Огромное спасибо да
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Щиро дякую Наталі Ярославівній за проведену гістероскопію, дуже хороший лікар всім рекомендую! А також дякую усім працівникам МЦ Мати і Дитина за ваш професіоналізм!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Марта Ігорівна, Ви чудова людина і чудовий лікар.Ви даруєте людям надію і щастя. Ви робите цей світ яскравішим і радіснішим. Велике спасибі за Ваші старання та знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. ?
Отзыв про
Бажаю лише процвітання вашій клініці,робота на найвищому рівні.Рекомендую всім знайомим медцентр у Львові!
Отзыв про
Бажаю лише процвітання вашій клініці,робота на найвищому рівні.Рекомендую всім знайомим медцентр у Львові!
Отзыв про
Найкраща клініка і працівники з якими доводилося стикатися. Всі дуже уважні, підтримували, допомагали, цікавились самопочуттям і передавали прохання від мами коли не в стані була розмовляти по телефону. Після операції справді почувалась у безпеці оточена турботою. Все чисто, хороші умови. Дуже дякую.
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205