пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Лечение бесплодия во Львове
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Добрий день.Відвідували клініку " Мати та Дитини" в м. Києві по вул.Ю.Литвинського 54/15 вперше.Дуже приємна клініка з тихою затишною атмосферою та дуже ввічливим персоналом,котрий радо зустрічає своїми чарівними посмішками.Вже з порогу відчуваєш - ти в надійних руках!! Особливу подяку хочеться висловити пані Анні,за її детальну інструкцію,як доїхати до клініки,бо ми не місцеві.З її підказками ми знайшли клініку швидко і були вчасно на прийомі) у лікаря) Бажаю Вашій клініці "Мати і Дитини" успіха та процвітання))
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хороший лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена, рекомендую.
Отзыв про
Недавно моїй мамі необхідно було хірургічне втручання,і ми знову звернулись у дану клініку. Хочу щиро подякувати лікарю від Бога Собку А.Ю. ,Марії,яка займалась усією підготовкою до операції,медсестричкам які вдень і вночі були поруч з мамою. Лікарю гінекологу Галевич Г.Б. Ви усі великі молодці!!!!Ви чудові люди і чудові спеціалісти у своїй справі!!! Обов'язково рекомендую даний центр. Ще раз велике Дякую
Отзыв про
Дякую медичному центру Мати і дитина у Львові за професіоналізм і людяність
Отзыв про
Дякую медичному центру Мати і дитина у Львові за професіоналізм і людяність
Отзыв про
Во Львов мы прилетели специально к Гудзяк Виктории, потому что хотели собственного ребенка. К сожалению, Бог нам детей не дал, мы лечились у себя в Казахстане продолжительное время. Начинали с инсеминаций, затем были ЭКО, потом выявили с щитовидкой проблемы... В 46 лет мы были с букетом болезней, тремя гистероскопиями, отношениями на грани разрыва и без ребенка. Решили попробовать еще раз, врача искали долго и подбирали под свою проблему. Остановились на Гудзяк, так как она занимается сложными и возрастными пациентами. У мужа украинский паспорт, полетели во Львов. Прошли осмотры, анализы сдали, узнали кое-что новое о себе:(. Лечились 4 месяца, собирали по одной яйцеклетке, на перенос я прилетела с уверенностью, что Бог нам поможет. Виктория очень поддерживала и за это ей огромное спасибо. И - она сделала меня мамой - и отблагодарит ее только высшие силы... Жаль только, что мы о ней узнали слишком поздно, я бы еще хотела девочку для себя родить - кроме сына, которого мы ждем...
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Нещодавно робила гістероскопію в Наталі Ярославівної, все пройшло чудово, щиро дякую лікарю!
Отзыв про
Насамперед хотілось би подякувати медпрацівникам за їхню професіоналізм та турботу. І лікарям , які є лікарями від Бога. Спасибі вам за Все.
Отзыв про
Щиро дякуємо Володимиру Володимировичу за нашу доню-квіточку, таку довгоочікувану! Лікар з великої літери. Після невдалої спроби ЕКЗ в іншій клініці, звернулися до Володимира Володимировича. Все зваживши та обдумавши, лікар обрав правильну гормональну стимуляцію, підтримував весь період ЕКЗ. І ось ми народили донечку. Лікар від Бога, щиро дякуємо Вам!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205