пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Лечение бесплодия во Львове
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Щира, уважна, відкрита та приємна в спілкуванні людина, але найголовніше - відмінний спеціаліст і майстер своєї справи!)))
Отзыв про
Медичний центр працює на високому рівні! На Печерську адміністратори привітні завжди. Висококваліфікований медичний персонал!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Марта Ігорівна просто Мега професіонал. Приходити до неї для мене було просто задоволення,вона вислухала,доступно пояснила,підтримала. Їй я довірилась з чоловіком і вона для нашої сім'ї зробила все. Вона зробила нас щасливими,тому що наша сім'я вже не буде складатися з двох людей. Дай Бог вам терпіння,сили,наснаги.
Отзыв про
Кращої нема
Отзыв про
У Вашому Медичному центрі почуваєшся не як у медичному закладі і це дуже добре. Заходячи у фоє мене зустрічали дуже привітні та усміхнені дівчата,які одразу все пояснювали та допомагали в оформленні будь яких документів.Та й увесь персонал,лікарі, медсестри професійні та щирі у спілкуванні.Я радо рекомендую усім своїм знайомим щоб зверталися у Медичний центр "Мати та Дитина"
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Я дуже вдячна лікарю Грицько Марті Ігорівні за консультацію. Лікар вічлива, чітко відповіла на всі мої запитання відчувається професіоналізм та досвід. Дуже надіюся, що з домопогою Марти Ігорівни ми з чоловіком станемо батьками. Бажаю лікарю міцного здоров'я, мирного неба та професійних успіхів!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Грицько Марта Ігорівна дуже хороша лікарка, професіонал своєї справи, однозначно рекомендую! Нічого зайвого, додаткового чи пальцем в небо, у неї все чітко, конкретно. Щиро дякуємо за Ваші консультації та рекомендації, адже ми - батьки! Дай Боже вам здоров'я та усіх земних благ!
Отзыв про
Ви-найкращі в Житомирі! У Вас найпривітніші адміністратори на ресепшині, найкваліфікованіші лікарі та медсестри. Все ідеально. По чистоті у Вас ніби стерильно, все блищить, що дуже важливо для медцентру, особливо в період карантину. Дякую за роботу! Успіхів Вам!
Отзыв про
От всей души благодарю весь коллектив хирургического отделения клиники, за оказанную экстренную медицинскую помощь, поблагодарить каждого в отдельности, кто был на смене 3 ноября!! Профессионалы с большой буквы!! Низкий поклон от всей моей семьи!! Удачи вам в вашем нелегком труде!!!! С уважением , семья Муравейник!!!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205