С благодарностью вспоминаю то время, когда поездки нашей семьи в МедЦентр на ул. Российской были довольно регулярными в течение года. Уютная внутренняя атмосфера, всегда чисто, всегда приветливый отзывчивый персонал, что немаловажно, всех-всех уровней. Улыбка и приветствие главврача равно как забота уборщицы не упасть на мокром полу. Пусть количество посетителей иногда, как мне кажется, превышало пропускную способность, но благодаря умелой организации все процессы были отлажены с минимальным ожиданием на прием/процедуру. Удобно, что многие препараты можно сразу приобрести в центре.
Вся наша семья благодарит коллектив медцентра за надежду и чудо, которую вы дарите людям. Профессиональных и личных удач и достижений, мира и благополучия вашим семьям. Прекрасных Новогодних и Рождественских праздников!
Хочу подякувати хірургу Собку Андрію Юрійовичу за проведене оперативне втручання. Було проведено лапароскопічне видалення матки( велика фіброміома матки), хоча інші хірурги хотіли робити лапаротомію. Ще раз дякую лікарю за професіоналізм, за прекрасне відношення, що вникли в мою ситуацію. Ще дякую усьому колективу, Ви професіонали своєї справи, атмосфера у вас неймовірна!!!
26.06.2026
Оксана
Отзыв про
Добрый вечер.
Хочу выразить благодарность анастезиологу на Макеевской - Левану.
Очень вежливый, очень приветливый молодой человек.
На пункции я очень переживала, но он как-то быстро расположил к себе и я немного успокоилась. Несколько раз заходил ко мне в палату, спрашивал и отвечал вежливо на все вопросы.
В прошлом году делала гистероскопию на Российской, то там совсем другое отношение персонала, я от нервов плакала в операционной.
А здесь на Макеевской мне настолько понравилось, что я готова ещё вернуться (но дай бог, чтобы не пришлось ).
Сегодня я тоже заходила в операционную со слезами в глазах, но благодаря Левану, я успокоилась и немного расслабилась. Я считаю такие врачи должны быть.
Спасибо ему большое )
Ніколи не писала відгуків, тому не судіть строго!
Скерували мене на гістероскопію до Андрія Собка. Що можу сказати - зустріла мене його асистентка пані Марія, терпіння цієї людини я взахваті, бо доходило до мене як до жирафи( ну це напевне хвилювання перед операцією), роз’яснювала всі моменти до поки я не зрозуміла, завжди можна було подзвонити і перепитати. Їй щире дякую!
І по- друге стосовно лікаря одним словом професіонал своєї справи. Говорить мало, но по суті, доступною мовою для людини не медика( знаю, бо маю з чим порівняти так як це вже третя гістероскопія). Пройшов рік, була на плановому візиті і все прекрасно, жодного поліпа. Так що всім рекомендую цього лікаря!
Професіонал своєї справи.Уважна,розуміюча і приємна.Завдяки Марті Ігорівній наше маленьке щастя поруч!Дуже вдячні.
26.06.2026
Інна
Отзыв про
Хочу подякувати Нікітіній Анастасії Сергіївній і всьому колективу клініки "Мати і дитина" за здійснення нашої мрії.Ми з чоловіком в шлюбі проживаєм 16 років і давно хотіли дитину,але всі наші спроби були марними.Лікування нам теж не допомагали.Після знайомства з Анастасією Сергіївною з'явилась впевненість що тут нам допоможуть.І наша мрія здійснилася ,у нас народився гарний хлопчик.Дякуємо Анастасії Сергіївній і колективу клініки за високий професіоналізм і гарне відношення до людей
26.06.2026
Алена
Отзыв про
Хочу поблагодарить весь персонал клиники за мою долгожданную беременность! Только подумать - сколько людей было задействовано в том, чтобы зародилась маленькая жизнь. Ведь это не только врачи, с которыми мы общаемся, а еще и огромное количество "невидимой" работы эмбриологов, генетиков, лаборантов, работа девочек на рецепции и медсестер, которые всегда были терпеливы и приветливы. Отдельное спасибо Адвене Виктории Викторовне и ее ассистенту Варваре, за позитив и профессионализм, с вами было совсем не страшно пройти этот путь)
26.06.2026
Наталія
Отзыв про
Я оцінюю лікарів за трьома критеріями: фаховість, тобто рівень знань; досвід у вирішенні тієї проблеми, яка мене хвилює; взаємодія під час лікування (тобто, під час вирішення моєї проблеми). Що було: вік 44 роки, низький рівень АМГ, ендометріоз, гіпертеріоз, тонкий ендометрій, вторинне безпліддя. На донорські яйцеклітини я йти не хотіла, тому шукала фахівця, який допоможе мені стати мамою виходячи з моїх даних. Літала до Гудзяк Вікторії Віталіївни у Львів, спочатку лікувалася, потім стимулювалася, отримали 7 яйцеклітин відмінної якості у двох циклах стимуляції. Ембріотрансфер - 2 яйцеклітини. Результат - вагітність 16 тижнів, двійня. Рекомендую, особливо у складних випадках або якщо дуже потрібна дитина. Я працюю у міжнародній компанії Київ/Відень, тому вибір лікаря був за мною і я вибирала фахівця виходячи з його ефективності, а не зручності відвідування для мене. Дякую, що у вас в клініці працюють подібні і лікарі і люди.
26.06.2026
Василь
Отзыв про
Лікувались дуже довгий час і все безрезультатно.Багато втраченого часу,нервів,коштів.
Нам порадили Вікторію Віталіївну,яка надала нам професійну консультацію,а також шлях вирішення нашої проблеми.Вона дала нам надію,і ми почали лікування.Протягом всього часу і дотепер,вона нас підтримує,консультує,дає відповіді на всі наші запитання. Вагітніли ми за допомогою ЕКЗ.В нас вийшло з першого разу,зараз у нас 17 тиждень.Ми вдячні Богу,що ми зустріли на своєму шляху такого професіонала своєї справи,яка завжди допоможе,підтримає,порадить.
Дякуєм Вам Вікторія Віталіїївна!!!
Хочу подякувати хірургу Собку Андрію Юрійовичу за проведене оперативне втручання. Було проведено лапароскопічне видалення матки( велика фіброміома матки), хоча інші хірурги хотіли робити лапаротомію. Ще раз дякую лікарю за професіоналізм, за прекрасне відношення, що вникли в мою ситуацію. Ще дякую усьому колективу, Ви професіонали своєї справи, атмосфера у вас неймовірна!!!
26.06.2026
Марія
Отзыв про
Собко Андрей Юрьевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Ніколи не писала відгуків, тому не судіть строго!
Скерували мене на гістероскопію до Андрія Собка. Що можу сказати - зустріла мене його асистентка пані Марія, терпіння цієї людини я взахваті, бо доходило до мене як до жирафи( ну це напевне хвилювання перед операцією), роз’яснювала всі моменти до поки я не зрозуміла, завжди можна було подзвонити і перепитати. Їй щире дякую!
І по- друге стосовно лікаря одним словом професіонал своєї справи. Говорить мало, но по суті, доступною мовою для людини не медика( знаю, бо маю з чим порівняти так як це вже третя гістероскопія). Пройшов рік, була на плановому візиті і все прекрасно, жодного поліпа. Так що всім рекомендую цього лікаря!
26.06.2026
Галина
Отзыв про
Грицько Марта Игоревна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Професіонал своєї справи.Уважна,розуміюча і приємна.Завдяки Марті Ігорівній наше маленьке щастя поруч!Дуже вдячні.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы