пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00
Лечение бесплодия во Львове
×
Услуги

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Дуже дякую лікарю Котлік В.В. за двох наших синочків,яким вже 4 місяця,це наша не перше спроба а третя і двійня,дуже шкодую що не звернулася раніше до програми ЕКО,після 10 років намагання самостійно завагітніти кучу аналізів і операцій,але ми не здалися і тепер ми щасливі батьки, дякуємо
Отзыв про
Женского Вам счастья
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу подякувати Собку Андрію Юрійовичу за проведення операції на вищому рівні. А також медсестрі Марії Василівні за підготовку до операції і супровід після! Все було професійно,швидко і якісно!Дякую
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Чудовий лікар-анестезіолог, після анестезії жодних побічних реакцій та ускладнень не було. Хочу подякувати та рекомендую!
Отзыв про
Гудзяк Вікторія стане хресною моєї доньки. Незважаючи на усі проблеми та відстані, вона все ж довела мене до вагітності, зробила усе для того, щоб я відчула радість материнства. Заспокоювала під обстраліми, вирішувала питання з необхідними ліками та обстеженнями, надихала і пояснювала, підтримувала, коли майбутній татусь пішов на фронт. У те, що я зможу побачити втішні цифри ХГ, вірила лише вона. І я за це ій дуже вдячна...
Отзыв про
Искренне благодарю администратора Аллу в клинике на Российской, замечательную, очень приятную, внимательную девушку! Любая клиника начинается именно с таких людей, и насколько они будут лояльны и вежливы с пациентами, так же клиентам и захочется возвращаться в медцентр. Часто именно они - показатель действительно качественных услуг клиники. И вот клиника на Российской - именно такая, благодаря замечательному персоналу, начиная администратором, врачами, и заканчивая кассиром. На каждом этапе получаешь действительно качественное обслуживание, что очень важно, и конечно же очень приятно)) Каждый раз прихожу в клинику как на праздник, и очень надеюсь, что в дальнейшем все будет так же )
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Марта Ігорівна це лікар від Бога. Найкращий спеціаліст у такій справі. Завдяки Марті і її помічниці Наталі моє лікування проходило дуже добре. Я дуже рада що потрапила у цей центр до таких спеціалістів.
Отзыв про
Искренне благодарю персонал лаборатории на Российской за душевное, трепетное, бережное, очень уважительное отношение. Девочки, благодаря вам даже поход на сдачу крови превращается в приятное мероприятие!
Отзыв про
Важко оцінити роботу людини, яка допомогла мені завагітніти, а потім і урятувати життя дитині. Незважаючи на усі проблеми зі здоров'ям (гіпотиреоз, який потребував коригування дози препаратів, які я приймаю), проблеми з молочною залозою та наявність полікістозу, незважаючи на вік - я завагітніла. Але проблеми, як виявилося, лише розпочалися. Довелося рятувати вагітність. А коли на фоні війни та новин з фронту (у мене чоловік з 1 березня на фронті) розпочалися проблеми з цукром - і мене також:(. І Вікторія Віталіївна успішно це зробила. Дякую...
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205