Дуже дякую лікарю Котлік В.В. за двох наших синочків,яким вже 4 місяця,це наша не перше спроба а третя і двійня,дуже шкодую що не звернулася раніше до програми ЕКО,після 10 років намагання самостійно завагітніти кучу аналізів і операцій,але ми не здалися і тепер ми щасливі батьки, дякуємо
Хочу подякувати Собку Андрію Юрійовичу за проведення операції на вищому рівні. А також медсестрі Марії Василівні за підготовку до операції і супровід після! Все було професійно,швидко і якісно!Дякую
Чудовий лікар-анестезіолог, після анестезії жодних побічних реакцій та ускладнень не було. Хочу подякувати та рекомендую!
26.06.2026
Христина
Отзыв про
Гудзяк Вікторія стане хресною моєї доньки. Незважаючи на усі проблеми та відстані, вона все ж довела мене до вагітності, зробила усе для того, щоб я відчула радість материнства. Заспокоювала під обстраліми, вирішувала питання з необхідними ліками та обстеженнями, надихала і пояснювала, підтримувала, коли майбутній татусь пішов на фронт. У те, що я зможу побачити втішні цифри ХГ, вірила лише вона. І я за це ій дуже вдячна...
26.06.2026
Татьяна
Отзыв про
Искренне благодарю администратора Аллу в клинике на Российской, замечательную, очень приятную, внимательную девушку! Любая клиника начинается именно с таких людей, и насколько они будут лояльны и вежливы с пациентами, так же клиентам и захочется возвращаться в медцентр. Часто именно они - показатель действительно качественных услуг клиники. И вот клиника на Российской - именно такая, благодаря замечательному персоналу, начиная администратором, врачами, и заканчивая кассиром. На каждом этапе получаешь действительно качественное обслуживание, что очень важно, и конечно же очень приятно)) Каждый раз прихожу в клинику как на праздник, и очень надеюсь, что в дальнейшем все будет так же )
Марта Ігорівна це лікар від Бога.
Найкращий спеціаліст у такій справі.
Завдяки Марті і її помічниці Наталі моє лікування проходило дуже добре.
Я дуже рада що потрапила у цей центр до таких спеціалістів.
26.06.2026
Татьяна
Отзыв про
Искренне благодарю персонал лаборатории на Российской за душевное, трепетное, бережное, очень уважительное отношение. Девочки, благодаря вам даже поход на сдачу крови превращается в приятное мероприятие!
26.06.2026
Алеся
Отзыв про
Важко оцінити роботу людини, яка допомогла мені завагітніти, а потім і урятувати життя дитині. Незважаючи на усі проблеми зі здоров'ям (гіпотиреоз, який потребував коригування дози препаратів, які я приймаю), проблеми з молочною залозою та наявність полікістозу, незважаючи на вік - я завагітніла. Але проблеми, як виявилося, лише розпочалися. Довелося рятувати вагітність. А коли на фоні війни та новин з фронту (у мене чоловік з 1 березня на фронті) розпочалися проблеми з цукром - і мене також:(. І Вікторія Віталіївна успішно це зробила. Дякую...
Хочу подякувати Собку Андрію Юрійовичу за проведення операції на вищому рівні. А також медсестрі Марії Василівні за підготовку до операції і супровід після! Все було професійно,швидко і якісно!Дякую
26.06.2026
Софія
Отзыв про
Бурец Андрей Сергеевич
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Чудовий лікар-анестезіолог, після анестезії жодних побічних реакцій та ускладнень не було. Хочу подякувати та рекомендую!
26.06.2026
Надія
Отзыв про
Грицько Марта Игоревна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Марта Ігорівна це лікар від Бога.
Найкращий спеціаліст у такій справі.
Завдяки Марті і її помічниці Наталі моє лікування проходило дуже добре.
Я дуже рада що потрапила у цей центр до таких спеціалістів.
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы