Чудовий професійний лікар, прекрасний результат. Дуже рекомендую
06.09.2025
Юлія
Отзыв про
Львов, ул. Замарстиновская, 85а
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Вперше завітала до клініки «Мати та дитина» у Львові і залишилася приємно вражена.
Вже з перших хвилин відчувається турботливе ставлення до пацієнтів: чисті та сучасні приміщення, уважний персонал, приємна атмосфера. Дуже сподобалося, що все організовано професійно і комфортно — від рецепції до спілкування з лікарем.
Щиро дякую лікарю Наталії Ярославівні,за професійну та уважну роботу. Дуже приємне спілкування та тепла зустріч. Дякую за увагу та турботу. Від щирого серця рекомендую цього лікаря!
Хочу висловити надзвичайно велику подяку завідувачці МЦ «Мати та дитина» у м. Львів- Грицько Марті Ігорівні.
Вже з першого нашого знайомства, я зрозуміла: я в надійних руках професіонала, прекрасної жінки, а пізніше, як виявилося, ще і психолога ( Вашу підтримку на початку вагітності я дуже ціную) ☺️
Ще хочу подякувати, пані Наталі, теж лікарці, колезі Марти Ігорівни, на жаль прізвища не памʼятаю!
Ми постійно були на зв’язку, і це для мене надзвичайна підтримка!
Моя історія не є винятковою: ми з чоловіком 10 років намагались завагітніти, мабуть, які багато пар в Україні. За цей час ми емоційно виснажилися, бо постійно ходили по лікарях, змінюючи клініки і так далі, і все - безрезультатно… Ми зневірилися , особливо я, як жінка, почувалася неповноцінною і це відчуття гнітило мене.
Але , надія… це дивовижне слово , вона жила , десь глибоко у потаємних глибинах душі. Можливо й це привело нас до медичного центу аж у Львові (живемо ми в Ужгороді).
Було дуже багато переживань та страхів, мовляв, чи вийде? Але по результатах аналізів - вимальовувалася позитивна картин. Але я все одно якось не вірила і постійно сумнівалася, та Марта Ігорівна взяла мене за руку і сказала «Ви чудова, здорова жінка, усе у вас вийде!»
Невже мені не вистачало таких простих слів? Я розплакалася… і ці слова, вони прям засіли у моїй голові і проросли!
Потім, омріяні дві полоски, перше УЗД, стукіт серденька - це щось неймовірне! Я наче в якомусь нереальному сні на яву! Я - вагітна!
Той, хто прочитав цей відгук, а особливо ті пари, які роками не можуть завагітніти- обов’язково звертайтесь до МЦ «Мати та дитина» - у вас є дуже велика ймовірність стати батьками!
Такого чуйного, доброго, щирого лікаря не зустрічала на своєму шляху до материнства, який тривав 8 років.Вірила, переживала і раділа за мене як рідна мама. Дякую вам Вербицька Наталія Ярославівна,що дали відчути цю радість, ви найкраща🌹
Чудовий професійний лікар, прекрасний результат. Дуже рекомендую
06.09.2025
Юлія
Отзыв про
Львов, ул. Замарстиновская, 85а
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Вперше завітала до клініки «Мати та дитина» у Львові і залишилася приємно вражена.
Вже з перших хвилин відчувається турботливе ставлення до пацієнтів: чисті та сучасні приміщення, уважний персонал, приємна атмосфера. Дуже сподобалося, що все організовано професійно і комфортно — від рецепції до спілкування з лікарем.
05.09.2025
Тетяна
Отзыв про
Грицько Марта Игоревна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Щиро дякую за турботу та кваліфіковане лікування, за те, що я стала мамою чудового синочка. Здоров"я і миру лікарю, процвітання клініці! Дуже вдячна!
28.06.2025
Мар'ян
Отзыв про
Вербицкая Наталия Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хороший лікар.
30.05.2025
Іванна
Отзыв про
Вербицкая Наталия Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Дуже задоволена прийомом,обов'язково ще звернуся.
30.05.2025
Кобзар Іванна
Отзыв про
Вербицкая Наталия Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Щиро дякую лікарю Наталії Ярославівні,за професійну та уважну роботу. Дуже приємне спілкування та тепла зустріч. Дякую за увагу та турботу. Від щирого серця рекомендую цього лікаря!
23.04.2025
Ольга
Отзыв про
Грицько Марта Игоревна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Хочу висловити надзвичайно велику подяку завідувачці МЦ «Мати та дитина» у м. Львів- Грицько Марті Ігорівні.
Вже з першого нашого знайомства, я зрозуміла: я в надійних руках професіонала, прекрасної жінки, а пізніше, як виявилося, ще і психолога ( Вашу підтримку на початку вагітності я дуже ціную) ☺️
Ще хочу подякувати, пані Наталі, теж лікарці, колезі Марти Ігорівни, на жаль прізвища не памʼятаю!
Ми постійно були на зв’язку, і це для мене надзвичайна підтримка!
Моя історія не є винятковою: ми з чоловіком 10 років намагались завагітніти, мабуть, які багато пар в Україні. За цей час ми емоційно виснажилися, бо постійно ходили по лікарях, змінюючи клініки і так далі, і все - безрезультатно… Ми зневірилися , особливо я, як жінка, почувалася неповноцінною і це відчуття гнітило мене.
Але , надія… це дивовижне слово , вона жила , десь глибоко у потаємних глибинах душі. Можливо й це привело нас до медичного центу аж у Львові (живемо ми в Ужгороді).
Було дуже багато переживань та страхів, мовляв, чи вийде? Але по результатах аналізів - вимальовувалася позитивна картин. Але я все одно якось не вірила і постійно сумнівалася, та Марта Ігорівна взяла мене за руку і сказала «Ви чудова, здорова жінка, усе у вас вийде!»
Невже мені не вистачало таких простих слів? Я розплакалася… і ці слова, вони прям засіли у моїй голові і проросли!
Потім, омріяні дві полоски, перше УЗД, стукіт серденька - це щось неймовірне! Я наче в якомусь нереальному сні на яву! Я - вагітна!
Той, хто прочитав цей відгук, а особливо ті пари, які роками не можуть завагітніти- обов’язково звертайтесь до МЦ «Мати та дитина» - у вас є дуже велика ймовірність стати батьками!
24.03.2025
Олег
Отзыв про
Вербицкая Наталия Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Найкращий лікар репродуктолог .
Лікар від Бога. Дякую Вербицька Наталія Ярославівна
24.03.2025
Тетяна
Отзыв про
Вербицкая Наталия Ярославовна
Медицинский центр «Мати та дитина» во Львове
Такого чуйного, доброго, щирого лікаря не зустрічала на своєму шляху до материнства, який тривав 8 років.Вірила, переживала і раділа за мене як рідна мама. Дякую вам Вербицька Наталія Ярославівна,що дали відчути цю радість, ви найкраща🌹
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Запись на приём
Заявки обрабатываются операторами информационного центра в будние дни с 8-00 до 20-00. Заявка на запись считается действительной после подтверждения её операторами медицинского центра.
Отзывы