Хочу висловити Вам безмежну подяку за диво, що Ви нам подарували!
Приймайте у свій "дитячий садочок" найгарнішого хлопчика Дмитрика. Народився 9.12.2023, 3550 гр 52 см. Кесарів розтин плановий.
Ще раз дякуємо ❤️
Добрый день! Хотим от всей нашей семьи Рединых из Харькова, сказать Вам большое спасибо!Вчера на свет появилась наша долгожданная девочка, благодаря Вам! Спасибо!
06.09.2025
Юлія
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Вперше завітала до клініки «Мати та дитина» у Львові і залишилася приємно вражена.
Вже з перших хвилин відчувається турботливе ставлення до пацієнтів: чисті та сучасні приміщення, уважний персонал, приємна атмосфера. Дуже сподобалося, що все організовано професійно і комфортно — від рецепції до спілкування з лікарем.
Щиро дякую лікарю Наталії Ярославівні,за професійну та уважну роботу. Дуже приємне спілкування та тепла зустріч. Дякую за увагу та турботу. Від щирого серця рекомендую цього лікаря!
Такого чуйного, доброго, щирого лікаря не зустрічала на своєму шляху до материнства, який тривав 8 років.Вірила, переживала і раділа за мене як рідна мама. Дякую вам Вербицька Наталія Ярославівна,що дали відчути цю радість, ви найкраща🌹
Дуже вдячна лікарю Вербицька Н.Я , за допомогу у лікуванні та у здійсненні нашої мрії стати батьками.
Лікар дуже чуйна, приємна та справжній професіонал своєї справи, на кожному прийомі я відчувала спокій та впевненість що у нас все вийде , лікар призначила саме те лікування яке було ефективним та допомогло.
Однозначно буду рекомендувати лікаря та клініку своїм друзям та знайомим адже тут працюють дуже хороші лікарі .
Дякую!
Хочу висловити Вам безмежну подяку за диво, що Ви нам подарували!
Приймайте у свій "дитячий садочок" найгарнішого хлопчика Дмитрика. Народився 9.12.2023, 3550 гр 52 см. Кесарів розтин плановий.
Ще раз дякуємо ❤️
17.12.2025
Алена
Відгук про
Кияненко Віталій Анатолійович
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Добрый день! Хотим от всей нашей семьи Рединых из Харькова, сказать Вам большое спасибо!Вчера на свет появилась наша долгожданная девочка, благодаря Вам! Спасибо!
06.09.2025
Юлія
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Вперше завітала до клініки «Мати та дитина» у Львові і залишилася приємно вражена.
Вже з перших хвилин відчувається турботливе ставлення до пацієнтів: чисті та сучасні приміщення, уважний персонал, приємна атмосфера. Дуже сподобалося, що все організовано професійно і комфортно — від рецепції до спілкування з лікарем.
28.06.2025
Мар'ян
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хороший лікар.
30.05.2025
Іванна
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дуже задоволена прийомом,обов'язково ще звернуся.
30.05.2025
Кобзар Іванна
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Щиро дякую лікарю Наталії Ярославівні,за професійну та уважну роботу. Дуже приємне спілкування та тепла зустріч. Дякую за увагу та турботу. Від щирого серця рекомендую цього лікаря!
24.03.2025
Олег
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Найкращий лікар репродуктолог .
Лікар від Бога. Дякую Вербицька Наталія Ярославівна
24.03.2025
Тетяна
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Такого чуйного, доброго, щирого лікаря не зустрічала на своєму шляху до материнства, який тривав 8 років.Вірила, переживала і раділа за мене як рідна мама. Дякую вам Вербицька Наталія Ярославівна,що дали відчути цю радість, ви найкраща🌹
26.02.2025
Марія
Відгук про
Вербицька Наталія Ярославівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дуже вдячна лікарю Вербицька Н.Я , за допомогу у лікуванні та у здійсненні нашої мрії стати батьками.
Лікар дуже чуйна, приємна та справжній професіонал своєї справи, на кожному прийомі я відчувала спокій та впевненість що у нас все вийде , лікар призначила саме те лікування яке було ефективним та допомогло.
Однозначно буду рекомендувати лікаря та клініку своїм друзям та знайомим адже тут працюють дуже хороші лікарі .
Дякую!
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки