пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Віталій Анатолійович, доброго дня, хочу поділитися з Вами нашим щастям - у нас народилася донечка Вікторія🙂! Ми безмежно вдячні Вам та всій команді професіоналів клініки🙏 Бажаємо всім міцного здоров'я, миру та щастя! Я всім Вас рекомендую як гарного професіонала. Кожен лікар питав де ми робили ЕКО, а я їх дуже багато обійшла🙈 Дякуємо!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Віталій Анатолійович, добрий день Це Артем та Дарія Єфремови 16.10.24 о 16:10 у нас народився чудовий хлопчик, назвали Михайлом 40 тиждень, 3400 г, 53 см. В мене була відносно легка вагітність (окрім першого триместру), але важкі пологи, екстрений кесарів розтин, ще з малюком побули у дитячій лікарні, але вже все добре, сьогодні нас виписують
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Доброго вечора, Віталію Анатолійовичу! Дуже Вам дякую за Всесвіт найчистішої Любові - Синочка Любомирчика🙏❤️
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Доброго дня, Віталіє Анатолійовичу! 16 листопада в нас народився синочок 🥰 Завдяки Вашому професіоналізму збулася наша мрія) Ми безмежно вдячні Вам за наше щастя!!!
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дякуємо вам за вашу працю та за можливість для нас стати щасливими батьками))
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Доброго вечора, Віталію Анатолійовичу! Дуже Вам дякую за Всесвіт найчистішої Любові - Синочка Любомирчика🙏❤️
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Віталій Анатолійович, ми народили. Все чудово! Лоліта🤍 Безмежно дякую вам за працю❤️❤️❤️
Відгук про
Львів, вул. Замарстинівська, 85а
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Вітаємо вас зі святом, та дякуємо за вашу працю ❤️ Ви неймовірні, ми дуже вдячні ❤️ Ви подарували нам щастя на все життя ❤️
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Добрый день, Любимый доктор!На свет появился наш второй сыночек 15.01.2024.Вес 3650, рост 53см. Назвали Александром. Спасибо Вам огромное за наших мальчиков. Ваш труд просто бесценный💖💖💖Немного подрастём и приедем в гости🥰
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205