пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу висловити величезну вдячність лікарю за проведену операцію по видаленню матки лапароскопічно. На наступний день уже бігала, хоч операція була складною. Прекрасний лікар, окремо дякую асистентці Марії!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Чудовий лікар, прекрасна людина, всім рекомендую!!! Таких лікарів в теперішній час мало!!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Чудовий лікар, прекрасна людина, всім рекомендую!!! Таких лікарів в теперішній час мало!!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу виразити щиру подяку хірургу Андрію Юрійовичу, а також всьому персоналу лікарні "Мати та дитина". Від першої консультації до виписки з лікарні все було на вищому рівні.У Андрія Юрійовича золоті руки та золоте серце! Він блискучий спеціаліст та професіонал. Окремо я дуже вдячна за чуйність та турботу пані Марії, медсестри, яка підтримувала мене на всіх стадіях лікування; дівчата на рецепції також дуже привітні та приємні. Разом з вами всі події минули значно легше. Ви – неймовірні. Велике дякую!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу подякувати колективу МЦ Мати і Дитина за швидке реагування, професіоналізм та швидку організацію оперативного втручання, а особливо медичній сестрі Марії Василівній за піклування та увагу приділену до і після операції, гінекологу Галевич Галині, і хірургу Собку Андрію за проведену операцію на вищому рівні.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу висловити слова вдячності Собку Андрію Юрійовичу за проведення оперативного втручання на найвищому рівні. Було видалено фібромазний вузол на матці великих розмірів, а головне лапароскопічно. І винагорода це доношена вагітність і наш хлопчик. Низький Вам уклін! А ще хочу подякувати медсестрі Марії Василівній за підготовку до операції і супровід після. Міцного Вам здоров’я і вашим сім’ям,нехай Матінка Божа Вас оберігає у такій не простій роботі яку Ви робите. Щиро вдячна!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу висловити подяку лікарю Андрію Юрійовичу, репродуктологу Вікторії Віталіївній Гудзяк та їхньому асистенту Суходільський Марії. Пройшла нелегкий шлях до своєї омріяної вагітності. Було проведено гістероскопічне видалення вузла в матці, дякую за важку командну роботу, що не здавалися і подарували мені найдорожче. Ще раз дякую і низький Вам уклін!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу подякувати хірургу Собку Андрію Юрійовичу за проведене оперативне втручання. Було проведено лапароскопічне видалення матки( велика фіброміома матки), хоча інші хірурги хотіли робити лапаротомію. Ще раз дякую лікарю за професіоналізм, за прекрасне відношення, що вникли в мою ситуацію. Ще дякую усьому колективу, Ви професіонали своєї справи, атмосфера у вас неймовірна!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Ніколи не писала відгуків, тому не судіть строго! Скерували мене на гістероскопію до Андрія Собка. Що можу сказати - зустріла мене його асистентка пані Марія, терпіння цієї людини я взахваті, бо доходило до мене як до жирафи( ну це напевне хвилювання перед операцією), роз’яснювала всі моменти до поки я не зрозуміла, завжди можна було подзвонити і перепитати. Їй щире дякую! І по- друге стосовно лікаря одним словом професіонал своєї справи. Говорить мало, но по суті, доступною мовою для людини не медика( знаю, бо маю з чим порівняти так як це вже третя гістероскопія). Пройшов рік, була на плановому візиті і все прекрасно, жодного поліпа. Так що всім рекомендую цього лікаря!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205