Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Сьогодні вперше була на прийомі в цій клініці у лікаря Наталі Ярославівни. Дуже сподобалося професійне ставлення до моєї ситуації — все було пояснено простими і зрозумілими словами, без зайвої інформації та “води”. Лікар чітко і спокійно розклала все по поличках, без призначення непотрібних аналізів.
Залишилася задоволена прийомом. Окремо приємно вразила ціна — адекватна і навіть приємніша, ніж у багатьох інших приватних клініках.
Планую продовжити лікування та візити до лікаря Наталі Ярославівни🙂