Намагатимуся зробити відгук максимально інформативним:
- одразу після 24 лютого ми вирішили стати батьками
- і чоловічий і жіночий фактор:(
- вік "за 40", дітей не було
- живемо в Києві, але шукали лікаря який спеціалізовано займається складною репродуктивною патологією та віковими пацієнтами - і знайшли Вікторію Гудзяк у Львові
- ми б усе одно іїахи на ЕКЗ до Львова - безпечніше для ембріонів, менше ризик, спокійніше:)
- виявили супутню гінекологічну патологію за допомогою Вікторії Віталіївни - і вилікували
- отримали 3 ембріони, 1 розвинувся:(
- двічі нас не допускали до переносу
- з третього разу перенос відбувся, ми - щасливі:)
Висновок - найбільш професійний лікар серед тих, кого ми зустрічали взагалі. Але націлений на результат, тому зайвих розмов, зустрічей та емоцій не буде. Завжди на звязку, переживає. Дуже добре орієнтується в УЗД, гінекології та акушерстві, практик. Вимагає чіткого дотримання вказівок. Але - усі 8 дівчат, які були зі мною на переносі завагітніли...
-
26.06.2026
Ника
Відгук про
Осталась под огромным впечатлением о клинике! Была на приеме у Виктории Кавериной, все прошло отлично ! Доктор замечательный!!! Выявили проблему и на ранних сроках ее устранили ! Отзывчивый персонал в клинике, хочется туда возвращаться. Спасибо вам за помощь и заботу!!!
26.06.2026
Ольга
Відгук про
Хочу оставить свой правдивый и честный отзыв о клинике.
Клинику мы выбрали по отзывам в интернете.
Нам понравились отзывы о враче Котлик В.В. и мы приняли решение делать эко у него.
У нас было всего 2 попытки, 2 эмбриона и со второй попытки я забеременела.
Это было чудо.
Спасибо доктору Котлик В.В. за его золотые руки.
Спасибо его ассистенту Мариночке, которая была круглые сутки на связи со мной.
На учет мы тоже решили стать в этой клинике.
Стали на учет на Героев Сталинграда ,по месту проживания, выбрали врача Червак Н.Н.
И ни разу не пожалели.
Это была тяжелейшая беременность, сильный токсикоз, кровотечение, укорочение шейки, подшив шейки, пессарий, лежачая практически беременность.
Но благодаря Червак Н.Н. мы доносили нашу доченьку до 38 недель и она теперь с нами.
Всему персоналу филиала на Героев Сталинграда огромное спасибо.
Верьте и у Вас все получится!
Еще раз спасибо всем!
26.06.2026
Марія
Відгук про
Під час вагітності стояла на обліку в клініці "МАТИ ТА ДИТИНА". Щиро дякую ПОЛІЩУК ОЛЬЗІ ІВАНІВНІ - лікарю від Бога - за те, що вела мене з малюком всі 9місяців, за всі рекомендації і за те, що були на зв'язку 24/7.
Ще безмежно дякую ФЕЛЬДМАН ТЕТЯНІ ЮХИМІВНІ - лікарю УЗД, яка також всі ці місяці спостерігала за моїм станом і здоров'ям малюка.
Взагалі, спостереження вагітності в цій клініці на найвищому рівні. Кваліфіковані лікарі, турботливе ставлення всього персоналу, все завжди вчасно згідно запису.
РЕКОМЕНДУЮ!!!
26.06.2026
Людмила Коломиец
Відгук про
Здравствуйте.Спасибо Вам и персоналу клинике на Макеевской.Мам (мальчики двойня) уже 6 лет..
26.06.2026
таня
Відгук про
Хочу подякувати лікарю Данкович Н .О. за донечку.
26.06.2026
Юлия
Відгук про
Спасибо большое всему коллективу клиники! Здесь собраны профессионалы, любящие свое дело. Теперь только к вам.
26.06.2026
Таня
Відгук про
Хочу выразить благодарность МЦ "Мать и Дитя" вчасности врачу Котлику В.В. Благодаря вашей работе мы стали родителями!!!! Все получилось с первого раза!!! Очень хороший центр с хорошим персоналом и прекрасным отношением! Спасибо большое!
26.06.2026
Ілона
Відгук про
Надихає. Дарує впевненість. Професіонал в питаннях гінекології та репродуктології, завагітніли з першого переносу. Жіночий фактор, тонкий ендометрій, 5 попередніх невдалих спроб ЕКЗ, супутні захворювання - ендометріоз, гіпотіреоз, метаболічний синдром (переддіабет), тобто, складний випадок. Мені 44 роки. Лікувалася 6 місяців, іздила до Львова. Вилікувалася, заморозила ембріони, перенесли 1. Ще 2 чекають свого часу. Раджу звертатися, особливо у випадку складної патології або складних питань. Мене лише Вікторія відговорила від операції. Якби я іі зробила, шансів стати мамою своїх дітей б не було...
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки