пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Щира, уважна, відкрита та приємна в спілкуванні людина, але найголовніше - відмінний спеціаліст і майстер своєї справи!)))
Відгук про
Медичний центр працює на високому рівні! На Печерську адміністратори привітні завжди. Висококваліфікований медичний персонал!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Марта Ігорівна просто Мега професіонал. Приходити до неї для мене було просто задоволення,вона вислухала,доступно пояснила,підтримала. Їй я довірилась з чоловіком і вона для нашої сім'ї зробила все. Вона зробила нас щасливими,тому що наша сім'я вже не буде складатися з двох людей. Дай Бог вам терпіння,сили,наснаги.
Відгук про
Кращої нема
Відгук про
У Вашому Медичному центрі почуваєшся не як у медичному закладі і це дуже добре. Заходячи у фоє мене зустрічали дуже привітні та усміхнені дівчата,які одразу все пояснювали та допомагали в оформленні будь яких документів.Та й увесь персонал,лікарі, медсестри професійні та щирі у спілкуванні.Я радо рекомендую усім своїм знайомим щоб зверталися у Медичний центр "Мати та Дитина"
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Я дуже вдячна лікарю Грицько Марті Ігорівні за консультацію. Лікар вічлива, чітко відповіла на всі мої запитання відчувається професіоналізм та досвід. Дуже надіюся, що з домопогою Марти Ігорівни ми з чоловіком станемо батьками. Бажаю лікарю міцного здоров'я, мирного неба та професійних успіхів!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Грицько Марта Ігорівна дуже хороша лікарка, професіонал своєї справи, однозначно рекомендую! Нічого зайвого, додаткового чи пальцем в небо, у неї все чітко, конкретно. Щиро дякуємо за Ваші консультації та рекомендації, адже ми - батьки! Дай Боже вам здоров'я та усіх земних благ!
Відгук про
Ви-найкращі в Житомирі! У Вас найпривітніші адміністратори на ресепшині, найкваліфікованіші лікарі та медсестри. Все ідеально. По чистоті у Вас ніби стерильно, все блищить, що дуже важливо для медцентру, особливо в період карантину. Дякую за роботу! Успіхів Вам!
Відгук про
От всей души благодарю весь коллектив хирургического отделения клиники, за оказанную экстренную медицинскую помощь, поблагодарить каждого в отдельности, кто был на смене 3 ноября!! Профессионалы с большой буквы!! Низкий поклон от всей моей семьи!! Удачи вам в вашем нелегком труде!!!! С уважением , семья Муравейник!!!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205