пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Очень довольна, всем мед персоналом, хорошее отношение, профессионализм, чувствовала себя в уютной, домашней обстановке. Хотя больниц боюсь ужасно (( Проходили с мужем полное обслуживание здесь, так как три года не получалась лялька) Попали к Усенко Альбине Вадимовне, очень добрая и внимательная, была на связи даже в вайбер. Мне была назначена операция (лапороскопия) я хоть и боялась, но раз так говорит мой доктор, значит так надо. Я сама из Чернигова, но на лапороскопию решилась только в этой клинике. После операции нам разрешили с мужем пробовать работать над лялькой)) Мы думали, если не получится, через пол года приедем на Еко В итоге, в первом же цикле, через месяц после операции // ?не верилось до последнего, купила кучу тестов. Все положительные. Теперь надеемся на хорошее дальнеешее протекание беременности. Благодарю Усенко Альбину Вадимовну, её помошницу Ирину, Клысь Алису Сергеевна, которая в моменты моих истерик после операции успокоила))) и вообще, всему персоналу клиники !
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Звернулась до Наталі Ярославівної з приводу планування вагітності. Коли почали планувати не все так швидко як хотілось получалось. Наталя Ярославівна допомогла подолати усі перешкоди, завдяки її професіоналізму я побачила дві смужки на тесті.
Відгук про
Очень приятна атмосфера Девочки администраторы очень милые добрые медсестрички которые берут анализы крови или котят уколы ?? очень все нежно делают и не больно
Відгук про
Я довго вибирала лікаря - шляхом проб пройшла і державну клініку (яка виявилася дорожчою приватної) і нашу приватну (Чернівці) і Київ. 9 спроб, 6 років пошуку. Після 8-ї спроби зрозуміла, що мені 42 і у нас немає спільних дітей з чоловіком. Але я знала, що вони будуть, почала шукати репродуктолога, який займається саме віковими жінками. І від мене відмовлялися _ "У вас складний випадок, ми не будемо нічого робити, йдіть на донорські яйцеклітини". Я хотіла свою дитину, поїхала до репродуктолога Гудзяк у Львів. Вона мене не облизувала, як у інших клініках. Просто розповіла, що і як потрібно робити, які обстеження, які ліки і які ускладнення. Все - без вмовлянь та кави. Ось так я і завагітніла. Своя яйцеклітина, вторинне безпліддя, СПКЯ, трішки надмірної ваги і проблеми з щитовидною залозою (про що мені до Гудзяк і не говорили). Хронічний ендометрит виявився не хронічним ендометритом, тонкий ендометрієм зробила Вікторія Віталіївна придатним до імплантації. Що ще - її книга мені допомогла:
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хороший спеціаліст УЗД. Завдяки якій було вчасно виявлено мою проблему і вдалось зберегти мою вагітність.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Побачила що Наталя Ярославівна, працює у вашій клініці, всім рекомендую лікаря. Завдяки їй. моїй донечці вже 7 рочків!
Відгук про
Ольгу Іванівну знайшла на 8 тижні вагітності і не пошкодувала ні разу. Завдяки їй, попри те, що були серйозні ускладнення на початку першої вагітності і деякі узд-сти казали "ну якщо дотягнеш до 10-го тижня", Ольга Іванівна професійно і лагідно нас полікувала і завдяки цьому вже в червні 2021 ми народили здорового хлопчика, а вся вагітність залишила позитивні враження. Найцінніше - це відповідальність, людське спілкування і уважність до потреб. Завжди відповідала на запитання, допомагали в онлайн і терміновому режимі, на лякали страшними діагнозами. Лікарка, яка викликає довіру і підтверджує її своїм професіоналізмом. Рекомендую дуже! Дякую.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Дуже задоволена! Хороший лікар. Чекаємо поповнення!
Відгук про
Спасибо за хороший сервис!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205