пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Выбрали клинику по отзывам, так как нет никого в Киеве кто мог бы посоветовать, и не ошиблись, отношение очень хорошее, персонал вежливый. К процессу беременности относятся очень внимательно, если есть моменты которые смущают или есть отклонения от нормы, то за этим тщательно следят. Можно сказать с уверенностью что о процессе заботятся) Мы встали на учёт и заключили договор на весь период до родов) На одном из посещений потерял кошелёк, последний раз помню что был со мной на кассе, обнаружил пропажу спустя 40 минут, позвонил на рецепцию, меня спросили как выглядит кошелёк, я описал его, на что мне девушка ответила - да его нашли возле манипуляционного) все на месте, нашёл кто то из персонала, спасибо вам ?
Відгук про
Прекрасний лікар, професіонал своєї справи! Чуйна, добра, щира, завжди підтримає і підбадьорить! Ми аж з Чернівців їхали заради знайомства і щиро раді, що тепер знаємо такого лікаря!!!
Відгук про
Золоті руки і серце. Кожному пацієнту віддає увагу з усією віддачею. Має талант і відчуття Справжнього Лікаря . Дякую за те, що навіть у вихідні відповідає на звернення і допомагає порадами.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу висловити величезну вдячність лікарю за проведену операцію по видаленню матки лапароскопічно. На наступний день уже бігала, хоч операція була складною. Прекрасний лікар, окремо дякую асистентці Марії!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Ми з чоловіком планували вагітність і обрали Наталю Ярославівну щоб нам допомогла в цьому питанні. Лікарем дуже задоволена, нічого лишнього, обстежила нас, зробили фолікулометрію і от уже 12 тижнів! Щиро дякую!!!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Чудовий лікар!
Відгук про
Лікар дуже добрий і чуйний, кваліфікований, усе пояснює доступно, не призначає зайвих аналізів;)
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Галина Богданівна- висококваліфікований спеціаліст з особливим підходом до пацієнта, ввічлива, доброзичлива. Я дуже задоволена.Дякую.
Відгук про
Професіонал своєї справи. особливо у складних випадках - вік, виснаження. яєчників, низькі показники АМГ, додаткова патологія (як і у нас). Оскільки має досвід роботи і в гінекології і в акушерстві, лікує причину проблеми, яка призвела до розвитку безпліддя. У нас було низьке АМГ, у дружини проблеми з щитовидною залозою, зайва вага, синдром полікістозних яєчників. 7 невдалих спроб, хоча і я і вона маємо дітей від попередніх шлюбів. Усі радили йти на донорські. Ми ростили по 1 яйцеклітині, завагітніли у 49 років. 32 тижні сьогодні і два ембріончики заморожено. І Вікторія Віталієвна підтримувала нас на усьому цьому шляху, хоча було усе - і зневіра і звинувачення на її адресу... Рекомендую
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205