пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Найкращий лікар у моєму житті! Чудовий підхід , сильний спеціаліст і дуже приємна людина !
Відгук про
Клиника "Мати та дитина" - образец того, какого хочется отношения и результата, когда приходить в частное учреждение. Стерильная чистота, вышколенный и позитивный персонал, приятно видеть что они помогают не только пациентам но и друг другу, и советом и действием. Чувствуешь себя реально в кругу друзей, готовых тебе помочь. Три сложных операции, в полном комфорте и при ежеминутном внимании персонала - все, - хирурги, анестезиолог, помощники, медперсонал -все вплоть до клининг-менеджера - работают на результат. и результат - соответствующий вложенным усилиям. Долгожданная доченька! Спасибо огромное. за вторым ребенком - только сюда! Елена и Сергей.
Відгук про
Найкраща клініка з найращими лікарями. Доказом цього є маленьке чудо на руках, створене командою спеціалістів. Якісне обслуговування. а найголовніше - любов до своєї роботи, підтримка пацієнтів. Безмежно вдячна усьому медперсоналу, а особливо Нікітіній Анастасії Сергіївні, Трощенко Анні ВіталіївніМикитюку Олександру Володимировичу та Максимець Тетяні Олександрівні.
Відгук про
Велике спасибі лікарю Крокус Андріана Анатоліївна, за чуйне ставлення, за хорошу дієту та лікування. завдяки вам я за місяць похудала на 7 кг. Дякую вам і Грицько Марта Ігорівна за те що помагаєте здійснитися мої мрії, завдяки вам ми з чоловіком впевнено ідемо до нашої мити стати батьками,ви дуже хороші лікарі. Дай Боже вам здоров'я.
Відгук про
Рекомендую, особенно при продолжительном бесплодии, как у нас. Очень опытный специалист, работавшая и гинекологом и акушером, поэтому способна подготовить к беременности даже при наличии различной негинекологической патологии (у меня проблемы с щитовидной железой и как следствие - с массой тела) и возраста (у Виктории Виталиевны очень много возрастных пациентов). Долго готовит, запускает в программу только при наличии масимальных шансов на успех, очень хорошо обьясняет, предупреждает все возможные проблемы на пути к рождению ребенка. У нас после 7 лет безуспешных попыток и трех месяцев подготовки - успешный перенос.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Звернулась до лікаря з приводу безпліддя. Не буду багато писати лиш скажу що нам уже 6 місяців, лікар від Бога!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу виразити щиру подяку хірургу Андрію Юрійовичу, а також всьому персоналу лікарні "Мати та дитина". Від першої консультації до виписки з лікарні все було на вищому рівні.У Андрія Юрійовича золоті руки та золоте серце! Він блискучий спеціаліст та професіонал. Окремо я дуже вдячна за чуйність та турботу пані Марії, медсестри, яка підтримувала мене на всіх стадіях лікування; дівчата на рецепції також дуже привітні та приємні. Разом з вами всі події минули значно легше. Ви – неймовірні. Велике дякую!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Щиро дякую Тетяні Юхимівній за її професіоналізм. Обстежуюсь у неї декілька років і за її рекомендацією зважилась на давно необхідну мені операцію. Все пройшло чудово і я дуже вдячна їй за те, що вона мене підштовхнула до правильного рішення. Тетяна Юхимівна Спеціаліст з великої букви. Дякую!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хочу подякувати Андрію Сергійовичу за його роботу. Він прекрасний спеціаліст, завдяки йому операція минула спокійно. Ще хочу подякувати за його ставлення у післяопераційний період. Спасибі Вам!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205