пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Добрий день.Відвідували клініку " Мати та Дитини" в м. Києві по вул.Ю.Литвинського 54/15 вперше.Дуже приємна клініка з тихою затишною атмосферою та дуже ввічливим персоналом,котрий радо зустрічає своїми чарівними посмішками.Вже з порогу відчуваєш - ти в надійних руках!! Особливу подяку хочеться висловити пані Анні,за її детальну інструкцію,як доїхати до клініки,бо ми не місцеві.З її підказками ми знайшли клініку швидко і були вчасно на прийомі) у лікаря) Бажаю Вашій клініці "Мати і Дитини" успіха та процвітання))
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Хороший лікар, професіонал своєї справи. Дуже задоволена, рекомендую.
Відгук про
Недавно моїй мамі необхідно було хірургічне втручання,і ми знову звернулись у дану клініку. Хочу щиро подякувати лікарю від Бога Собку А.Ю. ,Марії,яка займалась усією підготовкою до операції,медсестричкам які вдень і вночі були поруч з мамою. Лікарю гінекологу Галевич Г.Б. Ви усі великі молодці!!!!Ви чудові люди і чудові спеціалісти у своїй справі!!! Обов'язково рекомендую даний центр. Ще раз велике Дякую
Відгук про
Дякую медичному центру Мати і дитина у Львові за професіоналізм і людяність
Відгук про
Дякую медичному центру Мати і дитина у Львові за професіоналізм і людяність
Відгук про
Во Львов мы прилетели специально к Гудзяк Виктории, потому что хотели собственного ребенка. К сожалению, Бог нам детей не дал, мы лечились у себя в Казахстане продолжительное время. Начинали с инсеминаций, затем были ЭКО, потом выявили с щитовидкой проблемы... В 46 лет мы были с букетом болезней, тремя гистероскопиями, отношениями на грани разрыва и без ребенка. Решили попробовать еще раз, врача искали долго и подбирали под свою проблему. Остановились на Гудзяк, так как она занимается сложными и возрастными пациентами. У мужа украинский паспорт, полетели во Львов. Прошли осмотры, анализы сдали, узнали кое-что новое о себе:(. Лечились 4 месяца, собирали по одной яйцеклетке, на перенос я прилетела с уверенностью, что Бог нам поможет. Виктория очень поддерживала и за это ей огромное спасибо. И - она сделала меня мамой - и отблагодарит ее только высшие силы... Жаль только, что мы о ней узнали слишком поздно, я бы еще хотела девочку для себя родить - кроме сына, которого мы ждем...
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Львові
Нещодавно робила гістероскопію в Наталі Ярославівної, все пройшло чудово, щиро дякую лікарю!
Відгук про
Насамперед хотілось би подякувати медпрацівникам за їхню професіоналізм та турботу. І лікарям , які є лікарями від Бога. Спасибі вам за Все.
Відгук про
Щиро дякуємо Володимиру Володимировичу за нашу доню-квіточку, таку довгоочікувану! Лікар з великої літери. Після невдалої спроби ЕКЗ в іншій клініці, звернулися до Володимира Володимировича. Все зваживши та обдумавши, лікар обрав правильну гормональну стимуляцію, підтримував весь період ЕКЗ. І ось ми народили донечку. Лікар від Бога, щиро дякуємо Вам!
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205